telefon
+420 725 455 055
telefon
skolkadamnice@seznam.cz

Besdíka k oslavě Dne matek proběhla 16. 5. 2022. Celá akce se nesla v duchu příjemné atmosféry a pevně věříme, že celé vystoupení dětí bylo příjemné. Děti maminkách zazpívaly, zarecitovaly a zatancovaly. Maminky byly odrarovány ručně vyrobenými dárky od dětí- stojánek na fotku i s fotkou, květina a obrázek o mamince.

Po besídce jsme maminky a tatínky pozvali na "školkové kafíčko" a maminky nám k němu upekly bábovky. Musím uznat, že všechny byly vynikajicí! Ale jen jedna byla nejlepší- ta pistáciová s malinami. Mňam! 

Ze zpestření besídky moc děkujeme všem maminkám, které bábovky napekly! 

Děkujeme rodičům, že si udělali čas a dorazili za námi do školy. Byl to příjemně strávený čas. 

Sponzoři

Besip

Mateřská škola Damnice, příspěvková organizace

Damnice 158, 671 78 Jiřice u Miroslavi

Provozní doba: 06:30 – 16:00

Email: skolkadamnice@seznam.cz

Ochrana osobních údajů - GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o. | Prohlášení o přístupnosti