Vážení rodiče, ráda bych vám poděkovala za hojnou účast dětí při vystoupení " U pomníku". Byli úžasní. U všech jde vidět velký posun. Děti vystoupily beze strachu, vše zvládly, moc se těšily po celý den. Dárečky pro maminky a perníky vyráběly s velkou láskou. Všem maminkám přejeme krásný sváteční den. Dejte svým dětem velkou pusu za jejich odvahu a lásku k vám.. opravdu si to zaslouží..




