telefon
+420 725 455 055
telefon
skolkadamnice@seznam.cz

Dne 10. 11. 2021  proběhla v MŠ Svatomartinská slavnost. S dětmi jsme si celý týden povídali o Sv.Martinovi - kdo byl, co vykonal, a jak se vlastně stalo, že husa nakonec skončila na pekáči.... Myslím, že si to děti moc užili. Ve středu jsme pekli svatomartinské rohlíčky plněné ořechy a povidlím a slavnost vyvrcholila lampionovým průvodem s opékáním špekáčků na školní zahradě. Dokonce přijel i Martin na bílém koni. :-) Pro rodiče byl připraven krátký program, po kterém se děti o své rohlíčky společně s nimi podělily jako se Martin podělil o svůj plášť. Pro děti byly připraveny malé úkoly. 

Celá akce se moc vyvedla.

Sponzoři

Besip

Mateřská škola Damnice, příspěvková organizace

Damnice 158, 671 78 Jiřice u Miroslavi

Provozní doba: 06:30 – 16:00

Email: skolkadamnice@seznam.cz

Ochrana osobních údajů - GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o. | Prohlášení o přístupnosti